Випускники

Головна » Випускники    

 

 

Випускники 2023 року

9 клас

 

Випускники 2023 року

11 клас 

  

  

ВИПУСК 11 КЛАС  

 

ВИПУСКНИКИ 4 класу  НУШ 

 

 

    В історії школи є класи, які залишають по собі яскравий та пам’ятний слід. Саме таким є 11 клас Переможнянської СЗШ випуску 2013. Усе найкраще, що є в нашому шкільному колективі ввібралося в цих 10 учнів. Вони завжди найкращі в усьому: в навчанні – завжди перші; працювати – приклад усім; спорт  - звична справа для більшості з них; відпочивати – приємно спостерігати.

       В класі – 10 учнів: 6 хлопців і 4 дівчат. І кожен з них особистість.

       Коломійчук Іван – відмінник навчання, призер і переможець районних та обласних учнівських олімпіад з історії, астрономії, географії і водночас скромний і щирий хлопець, гуморист-видумщик.

    Козярук Владислав – відмінник навчання, переможець районної та призер обласної спартакіади учнівської молоді, надійний товариш та відповідальний учень.

    Сікорська Тетяна – призер районних конкурсів української мови, відмінниця, життєрадісна та красива дівчина.

   Іваненко Руслан – кращий спортсмен школи, призер обласної спартакіади допризивної молоді, працьовитий і цілеспрямований учень.

   Хочеться відмітити доброту, працьовитість, ввічливість інших учнів класу :

Жидов Ольги, Борівської Лесі, Жмуцького Вадима, Онипчук Тетяни, Мізевича Миколи, Безбородька Романа.

    А скільки приємних миттєвостей подарували учні класу під час проведення святкових заходів, концертів. Номери художньої самодіяльності підготовлені учнями класу, їх артистизм, гумор надовго запам’яталися не лише учням школи і жителям села, але й відомі на рівні району: чого  варті лише виступ екологічної бригади «Крок» та вокальної групи «Корні».

   Але не це головне. Адже всі учні класу є справжніми людьми з чіткими моральними і етичними принципами, своєю активною громадською позицією, переконаннями. І напевно ще жодного разу колектив школи так не сумував за тим, що його покидають такі чудові учні. Але усі ми переконані, що вони і надалі будуть чудовими студентами , працівниками, просто прекрасними людьми та гідними громадянами нашої країни.