Протиепідемічні заходи

Головна » Протиепідемічні заходи   

 

Протиепідемічні заходи на період карантину в зв’язку із поширенням  коронавірусної хвороби ( COVID -19) :

1.    Доступ сторонніх осіб та батьків у заклад освіти забороняється, за винятком робіт, пов’язаних з освітнім процесом, господарськими потребами (ремонт, обслуговування обладнання тощо) та наданням медичної допомоги. Вхід до приміщення закладу здобувачам освіти та працівникам закладу дозволяється при наявності засобів індивідуального захисту( респіратора або захисної маски, в тому числі виготовлених самостійно).

2.Допуск до освітнього процесу здійснюється за умови використання засобів індивідуального захисту та після  проведення термометрії безконтактним термометром черговим учителем. Особи із ознаками гострого респіраторного захворювання або підвищеною температурою тіла понад 37,2 С не допускаються на робоче місце.

3.    Засоби індивідуального захисту мають бути із розрахунком 1 захисна маска на 3 години роботи.

4.    Захисні маски можуть не використовуватися під час проведення занять у навчальних приміщеннях. Під час пересування приміщеннями закладу використання захисних масок є обов’язковим.

5.    Вхід в освітній заклад  для учасників освітнього процесу з підозрою на ГРВІ заборонений.

6.    На вході до приміщення закладу розміщені антисептичні засоби.

7.    Учителі перед початком занять проводять опитування учнів щодо їх самопочуття та наявності симптомів респіраторної хвороби. У разі виявлення ознак ГРВІ, за відсутності батьків, учні тимчасово ізолюються в спеціально відведене приміщення закладу. Про стан дитини учителі інформують батьків та приймають рішення, аби направити її до закладу охорони здоров’я.

8.    Після кожного зняття засобів індивідуального захисту та перед одяганням чистих засобів індивідуального захисту, особа повинна ретельно вимити руки з милом, або обробити антисептичним засобом.

 9.Дотримуватися респіраторної гігієни та етикету кашлю.

10.Обмежити проведення масових заходів в закритих приміщеннях.

11.Уникати групових форм навчання , що передбачають безпосередній фізичний контакт між дітьми та персоналом;

12.Після кожного заняття проводити провітрювання приміщення впродовж не менше 10 хвилин під контролем учителя - предметника.

13.За можливості, проводити заняття з окремих предметів на свіжому повітрі.

14.Батьківські збори проводити онлайн на свіжому повітрі тощо.

15.При організації харчування дотримуватися дистанції. Відстань між столами не менше 1,5 м. та розміщення за столом не більше 4-х осіб.

16. Користуватися рідким милом та паперовими рушниками. Використання багаторазових рушників заборонено.

17.Після проведення занять у кінці робочого дня проводити очищення і дезінфекцію поверхонь (у тому числі дверних ручок, столів, місць для сидіння, поручнів тощо техпрацівниками).

18.На території закладу розміщені контейнери з кришкою для використаних масок з чіткою яскравою відміткою

“ВИКОРИСТАНІ МАСКИ ”.

 

19.Усім учасникам освітнього процесу дотримуватися алгоритму дій щодо запобігання поширення короновірусної інфекції.